Séria Modern - Lamely do rámu

Série Modern výplň tvoria panely z „žalúziových“, obdĺžnikových hliníkových profilov s rozmermi od 20 do 200 mm, ktoré sa dajú montovať horizontálne aj vertikálne. Rozstup priečok je voliteľný a je na Vás ako si vyberiete. Mnohí z nás si vážia súkromie, takže je možné vytvoriť konštrukcie s plnou výplňou, ktoré poskytujú ochranu pred nežiaducim pohľadom. Oplotenia s lamelami medzi profilmi je možné vyrobiť v tradičných rámoch aj v modernej bezrámovej verzii.

Z týchto profilov ponúkame plotové panely, bránky, krídlové brány, posuvné brány, koľajnicové ako aj samonosné. Všetky tieto konštrukcie sú vyrobené výhradne z hliníka. Konštrukcie sú doplnené stĺpikmi, ktoré sa majú zabetónovať alebo

priskrutkovať pomocou špeciálnej pätky k vopred pripravenému základu. Riešenie spájania profilov umožňuje taktiež aj výstavbu záhradnej architektúry – prístreškov, altánov, skládok odpadu a prístreškov pre auto.

Systém spájania profilov umožňuje lakovanie materiálov v plných komerčných dĺžkach a ich následnú výrobu pomocou skrutkového spojenia. Týmto spôsobom sme eliminovali potrebu zvárania hliníka.

M1 – Rovné lamely

M2 – Zvislé lamely

M3 – Skosené zvislé

M4 – Nepriehľadné

M5 – Rovné skosené

M6 – Šikmé skosené

Séria Exclusive - Lamely na rám

Séria Exclusive je robustný a sofistikovaný systém so širokou škálou lamiel a iných materiálov, ktoré sú umiestnené medzi stĺpikmi a vytvárajú neobmedzené množstvo dekoratívnych oplotení. V rámci série Exclusive ponúkame aj kompletný systém oplotenia z hliníka, s horizontálnymi lamelami pripevnenými k stĺpiku na jednej alebo oboch stranách.

Vďaka extra zosilneným profilom a ukotveniu, systém ponúka zvýšenú pevnosť a umožňuje tak veľmi veľké konštrukčné rozmery, bez spojovacích bodov. Ponúka absolútny estetický zážitok a vďaka plynulému uloženiu lamiel vyzdvihuje dizajn budovy aj okolitého priestoru, v ktorom je tento systém použitý. Kompletný systém oplotenia s minimalistickým dizajnom so širokou paletou lamiel a brán, ktorý ponúka jednoduché estetické a funkčné riešenia.

Táto séria ponúka aj profilové adaptéry na 25 mm, 13 mm alebo 3,2 mm hrubé materiály, ako sú drevené a WPC dosky, hliníkové plechy alebo dokonca aj sklo. Integrovať sa dá aj LED osvetlenie, ktoré dodá Vášmu oploteniu jedinečnosť.

E1 – Rovné lamely

E2 – Rovné zvislé

E3 – Skosené zvislé

E4 – Nepriehľadné

E5 – Rovné skosené

Technické vlastnosti

Farby